U sklopu Brodskog glazbenog ljeta na platou ispred Kazališno-koncertne dvorane Ivana Brlić-Mažuranić održan je cjelovečernji koncert slavonskobrodskih glazbenih udruga. Nastupili su Hrvatsko pjevačko društvo Davor, Brodski tamburaški orkestar, Brodski harmonikaški orkestar Bela pl. Panthy i Gradska limena glazba Željezničar
24sata




Dodaj komentar