Pevačica Anđela Arman zajedno sa Mihajlom Markovićem organizovala je humanitarni koncert u Banatskom Karlovcu. Na koncert su se odazvale brojne kolege mlade pevačice među kojima su Rada Manojlović, Darko Lazić, Tijana Milentijević, Uroš Živković, Milan Mitrović i mnogi mnogi drugi.
Humanitarni koncert je organizovan za Zorana Đikića Džileta iz Alibunara, kome je potrebna finansijska pomoć za dalje lečenje u Turskoj.
Kako je Anđela objavila na društvenim mrežama, na ovoj žurki je prikupljeno ukupno 712.000 dinara, što je negde malo više od 6.000 evra.
Inače, svako od nas može pomoći Džiletu tako što je poslati SMS sa sadržajem 282 na 2407.





Dodaj komentar