Folk pevač Sloba Vasić nedavno je bio hospitalizovan nakon što je napravio scenu u avionu, što je dovelo do njegovog isključenja sa leta. Ubrzo nakon toga, smešten je u ustanovu “Laza Lazarević”, gde je proveo neko vreme na odeljenju psihijatrije. Ova situacija je izazvala veliku pažnju javnosti, a Sloba se nakon izlaska iz bolnice vratio nastupima i podelio sa svojim pratiocima na društvenim mrežama fotografiju sa primorja.
– Rekao sam kako se trenutno osećam, da se osećam vrlo loše u tom momentu i prosto da bih možda i želeo da ostanem, da “iskuliram nekoliko dana”, da se odvojim od telefona i od javnosti.
“>
Republika, shutterstock/sfam_photo
Pogledaj galeriju





Dodaj komentar