- Nataša je opisala Paka kao svog vernog prijatelja i zahvalila mu za radost i posebnu energiju koju joj je pružio
- Vest o Pakovoj smrti izazvala je brojne reakcije i saosećanje pratilaca na društvenim mrežama
Dragan Kojić Keba, oglasio se i rastužio dirljivom objavom na društvenim mrežama, kojom se oprostio od najvernijeg prijatelja. Naime, porodicu Kojić je napustio njihov voljeni pas, koji je sa njima delio radost punih 15 godina.
Pevač je objavom pokazao koliko mu je Pako značio i da mu je ovaj gubitak vrlo teško pao.
Keba je na svom profilu podelio predivnu zajedničku fotografiju koja svedoči o posebnoj vezi koju su on i Pako godinama gradili. Uz nju je ispisao dirljive reči, otkrivši da je svog ljubimca na večni počinak ispratio onako kako je najbolje umeo – pesmom.
– Pesmom sam te dočekao, pesmom te i ispraćam, verni moj Pakice. Voleo si da ti pevam, čak i kada plačem i dobro znaš da mi je to lek za sve… Hvala ti za 15 godina iskrene, verne i bezuslovne ljubavi. Volimo te i zauvek ćemo te nositi u našim srcima – poručio je skrhani pevač u objavi, na čijem je kraju dodao četiri srca.
Nakon ove teške vesti, na društvenim mrežama su ubrzo počeli da se nižu komentari ožalošćenih pratilaca.
Ćerka Dragana Kojića Kebe, Nataša Kojić, oglasila se nedavno na svom Instagramu i sa svima podelila da joj je preminuo najverniji ljubimac. Ona je bila jako vezana svog psa i njegovu smrt je teško podnela.
Nataša je podelila fotografiju sa psom koji joj je bio verni prijatelj godinama.
– Danas si nastavio da koračaš malo dalje, na mesto do kog ja još ne mogu da te pratim. Ali tražiću te u svakom zalasku sunca i u svakom akordu… Ako gore čuješ muziku, to je zato što i dalje pišem i pevam za tebe. Moj Pako, moj anđele čuvaru, reči nisu dovoljne… Hvala ti za svu radost koju si doneo i za to što si sa mnom podelio najčarobniju energiju koja prevazilazi ovaj svet – napisala je ona i dodala:
– Sve je prazno bez tebe.
Bonus video:




Dodaj komentar