
Poznata glumica Dragana Mićalović uslikana je na beogradskom aerodromu nakon povratka sa putovanja. Za ovu priliku odabrala je ležernu, ali veoma stilizovanu kombinaciju – kratak tamni šorts i belu majicu bez rukava, dok je kombinaciju upotpunila crnim kačketom i modernim naočarima za sunce.
Glumica je sa sobom nosila i luksuznu crnu torbu sa prepoznatljivim zlatnim lancem, dok je u jednoj ruci lagano nosila kofer i svetloplavu košulju u potpuno opuštenom i sportskom izdanju bez teške šminke.
Dragana je privukla poglede prisutnih svojom prirodnom lepotom i vitkom linijom. Nakon što je napustila aerodrom, brzo se uputila ka parkingu, gde je umesto da je sačeka neko od njenih, sela u taksi i otišla u nama nepoznatom pravcu.




Dodaj komentar