- Karolina Gočeva je početkom 2000-ih bila veoma popularna na srpskoj muzičkoj sceni.
- Nikada nije želela da komentariše svoj privatni život, ali su mediji često pisali o njenim vezama.
Početkom 2000-ih Karolina Gočeva je žarila u palila srpskom muzičkom scenom. Malo ko je ostao imun na talenat lepe Makedonke, a ona se u jednom momentu povukla u ilegalu.
Karolina je uvek odbijala da govori o privatnom životu, ali su novinske stupce punili detalji istog.
Kako se pisalo, njen ljubavni život su obeležili jedan bogataš, jedan biznismen, kao i jedan kafedžija.
Međutim, ona se skrasila pored šest godina mlađeg slikara Mihaila Korubina.
Gočeva i Mihailo su se upoznali na jednom fotosešnu i od tada su nerazdvojni.
Njih dvoje su se zakleli jedno drugom na večnu ljubav i vernost u jednom od vojnih hangara na aerodromu Petrovec kod Skoplja, koji je bio specijalno preuređen za ovu priliku.
“Želeli smo nešto drugačije!”
– Želeli smo nešto drugačije. Iznajmili smo stari hangar, do detalja osmislili ambijent i uspešno realizovali ono što smo zamislili. Svi smo se odlično zabavljali, a poslužilo nas je i vreme, uzme li se u obzir da smo već zakoračili u jesen – ispričala je pevačica tada za “Hello”.
Korubin je, inače, iz umetničke porodice, te je, poput oca Rubensa postao slikar, dok je majka Lila uspešna dizajnerka.
On je magistar likovne umetnosti, a njegova dela su dospela od Sofije, preko Toronta, do Njujorka.




Dodaj komentar