Dušan Panajotović |
- Radomir Marinković Taki je tokom gostovanja izneo ozbiljne optužbe na račun Filipa Cara, bivšeg partnera njegove ćerke Maje Marinković.
- Taki je optužio Filipa Cara za fizičko i psihičko nasilje nad Majom, uključujući oduzimanje pasoša, prebijanje i pokušaj ubistva.
Gostovanje Radomira Marinkovića Takija na Blic poligrafu izazvalo je pravu buru u javnosti, pre svega zbog šokantnih detalja koje je izneo o odnosu svoje ćerke Maje Marinković i njenog bivšeg partnera Filipa Cara. Taki je pred kamerama i poligrafskim ispitivanjem izneo teške optužbe na račun rijaliti učesnika iz Hrvatske, optuživši ga za fizičko i psihičko zlostavljanje.
Tokom ispitivanja, Marinković se osvrnuo na dramatična dešavanja koja su se, prema njegovim rečima, odvijala iza zatvorenih vrata dok je Maja bila u vezi sa Filipom Carem. Na pitanje o narušenom odnosu i nasilju, Taki je odgovorio bez zadrške, iznoseći tvrdnje koje su zapanjile javnost:
“Da, on je bio nasilan prema Maji. Maji je oduzeo pasoš, pretukao je. On je Maju zlostavljao. On je Maju pokušao da ubije iz pištolja, kao što je potvrdila i njegova verenica Aleksandra Nikolić. Isto što se desilo njoj, to se desilo i Maji. Tako da o njemu sve najgore.”
On se u svom izlaganju pozvao i na izjave drugih učesnika, ističući da njegova ćerka nije bila jedina žrtva i da zbog svega navedenog o bivšem zetu nema nijednu lepu reč.
Drama u Hrvatskoj i intervencija ambasade
U nastavku poligrafskog ispitivanja, Taki je detaljno opisao trenutke kada je Maja boravila u Hrvatskoj kod Filipa Cara. Kako navodi, period koji je trebala da provede na odmoru pretvorio se u agoniju, zbog čega je morao da reaguje i potraži pomoć zvaničnih institucija.
“Znamo kad je došla iz Hrvatske od tog nasilnika Cara da je bila sva isečena od stakla, da je bila pretučena, bila sva plava, da je oduzeo telefone i da je lišio slobode. Nije smela da mi se javi na video-poziv. Ja sam prijavio ambasadi i kad se vratila u Beograd, ona je bila sva u modricama plava. Nije smela da mi se javi dok ne zaleči rane”, dodao je Taki na Blic poligrafu.
Reakcije javnosti i posledice izjava
Ove izjave Radomira Marinkovića Takija podigle su veliku prašinu u medijima i na društvenim mrežama. Njegovo svedočenje na poligrafu otvorilo je mnoga pitanja o dešavanjima van rijaliti kamera i privatnom životu učesnika. Dok su mnogi osudili navedeno ponašanje, Taki je naglasio da kao otac nikada neće preći preko stravičnih stvari koje je njegova ćerka preživela.




Dodaj komentar