Radio BalkanFox

Igor iz ‘Braka na prvu’ pokazao djevojku. Bili su i na putovanju


Igor iz ‘Braka na prvu‘ iznenadio je obožavatelje na društvenim mrežama. Naime, na svojem Instagram profilu pokazao je kako uživa s djevojkom u Budimpešti. Usto, osvanuo je i video u kojem su spojeni najljepši trenuci s putovanja. 

– Romantika u Budimpešti – stoji u opisu ispod objave.

Podsjetimo, iz popularnog showa, Igor je kući otišao sam jer mu Doris nije pružila pravu priliku. Međutim, ubrzo se u njegovom životu dogodio pravi preokret jer je Igor nakon showa ipak pronašao djevojku. Ranije je o svojoj dragoj progovorio i za RTL

– Oni koji me dobro poznaju znaju da volim romantiku i pokazati da mi je stalo. Cvijeće je bio znak pažnje osobi koja mi mnogo znači – naglasio je Igor tada. 





24sata

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...