Radio BalkanFox

Ima udvarača, nisam u tajnoj vezi s njim” Anđela je nedavno šokirala o Gastozu: “Nakon Uskrsa…


Nenad Marinković Gastoz, pobednik “Elite 8” i Anđela Đuričić dali su ljubavi još jednu šansu.

Njih dvoje su tokom jučerašnjeg dana obelodanili da su ponovo zajedno, a jedno od drugog se ne odvajaju.

Gastoz je juče objavio video u kojem ljubi Anđelu u glavu i poručuje: “Ovo je žena mog života i rodiće mi decu”, a sada se ponovo oglasio na svom Instagram profilu gde je podelio Anđelinu crno-belu sliku iz automobila, dok ona nije skidala osmeh sa lica.

Anđela pričala da ima udvarače

Podsetimo, Anđela je nedavno za “Blic” otkrila da je fokusirana na putovanja, a ne na udvarače iako ne krije da ih ima.

– Ima udvarača, ali ništa više od toga. Nemam simpatiju. Udvarači su potrebni svakoj mladoj devojci. Nakon Uskrsa idem na putovanje. Onda ide leto i sezona, naravno crnogorsko primorje, tu sam broj jedan. Posvetila sam se sebi, sad kad sam slobodna mogu da putujem, da upoznajem nove ljude, istražujem nove zemlje – rekla je i dodala:

– Dobro sam se snašla u influenserkim vodama. Kada sam bila u rijalitiju ljudi su uvek komentarisali moje stajlinge. To radim iz duše i srca.

U intervjuu za Blic je nedavno rekla da nije u tajnoj vezi sa Gastozom.

– Nisam u tajnoj vezi sa Gastozom. Rijaliti je velika škola za mene bila. Ja sam ostala jedna ista osoba, ali zrelija. Prihvatila sam svoje mane i vrline. Nisam ponosna na svaki postupak u životu, ali Bože moju, mislim da je tako trebalo da bude. Sve što se desilo je možda me spasilo od nečega mnogo goreg.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...