Radio BalkanFox

Indira Radić ne menja automobil koji je kupila 2006. godin



Indira Radić jedno je od prepoznatljivijih imena domaće muzičke scene, a javnost je nedavno iznenadila zanimljivom pričom o svom automobilu.

Naime, pevačica je otkrila da i danas vozi automobil koji je kupila još 2006. godine i da ga smatra svojom amajlijom, zbog čega ne razmišlja o tome da ga zameni.

U međuvremenu se preselila iz Beograda i svoj mir pronašla na Kosmaju, gde danas živi. Iako nikada nije pridavala veliki značaj materijalnim stvarima, ističe da novac radije ulaže u nekretnine i zemlju, jer smatra da su to trajne vrednosti koje će ostati budućim generacijama.

Nije mi važno da govorim koliko imam ili koji automobil vozim. Ne volim da ističem te stvari, nisam materijalista. Vozim auto koji sam oduvek želela, a kupila sam ga 2006. godine. On mi je poput amajlije. Ljudi me pitaju zašto ga ne zamenim, ali zašto bih? Radije bih uložila u zemlju ako imam dovoljno novca, da to ostane mojim unucima i praunucima. Želim da živim skroman život, da imam dovoljno za sve što treba i da ne dugujem nikome – rekla je jednom prilikom Indira za Blic.

Podsetimo, Indira Radić osim uspešne muzičke karijere, izgradila je i stabilan poslovni put. Pre nekoliko godina investirala je u Grčkoj, gde je kupila pet apartmana u popularnom letovalištu na Halkidikiju.

Ove nekretnine tokom turističke sezone izdaje, a posao funkcioniše kroz angažovane ljude koji se brinu o održavanju i administraciji.

Kako je ranije rekao izvor, uložila je u njih oko 300.000 evra, a prihod od izdavanja traje od proleća pa sve do kasne jeseni. Sama pevačica u istom mestu ima i sopstveni luksuzni apartman s pogledom na more, pa joj, kada boravi u Grčkoj, nisu potrebni hoteli.



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...