Radio BalkanFox

Indira Radić pokazala svoju baštu na Kosmaju



Daleko od gradske gužve, pevačica Indira Radić svoj mir je pronašla na Kosmaju gde je kupila kuću. Sada je sa ponosom pokazala i svoju baštu.

Naime, pevačica je podelila video na svom Instagram profilu gde je pokazala domaći paradajz koji je zasadila.

“Moj čarobni vrt”

– E, sada nešto iz moje bašte. Paradajz, i jagode su tu. Čeri smo već ubrali. Tu je i krastavac, vreme je da se bere – govorila je Indira na objavljenom snimku.

Indira Radić pokazala svoju baštu Izvor: Instagram

– Moj čarobni vrt – napisala je pevačica u opisu i time oduševila mnoge na društvenim mrežama.

Inače, Indira je nedavno renovirala svoj dom u kome se u centralnom delu dvorišta nalazi se veliki bazen. Negovane tuje su zasađene duž kapije, a travnjak joj je uvek pokošen. 

“Smetao joj život u Beogradu”

Pevačica se odselila sa Banovog brda, gde je godinama živela, na planinu nedaleko od prestonice, a koliko joj život tamo prija, svedoči i činjenica da ne planira da se vraća u svoj luksuzan stan u Golf naselju.

Kako nije previše udaljena od Beograda, ona s Kosmaja redovno odlazi na nastupe u dijaspori, što joj savršeno odgovara.

– Indiri je u poslednje vreme počeo da smeta život u Beogradu. Rešila je da sebi kupi kuću na Kosmaju, koji nije daleko od Beograda, a koji je za mnoge pravi mali raj na zemlji. Mnogi poznati su se skućili tamo i kupili kuće, pa tako i Indira. Tamo joj je sve potaman. U grad ide samo kad mora, a u stanu u kome je godinama živela sad stanuje njen sin Severin sa svojom suprugom Ruskinjom Elinom s kojom ima sina Mihaela. Tamo je organizovala život po svojoj meri, ima svoj mir koji joj je preko potreban. Ima i malu bašticu, baš uživa. Odatle odlazi i na nastupe koje ima u Beogradu i dijaspori, sve joj je blizu – pričao je naš sagovornik svojevremeno.

Indira Radić nekad i sad Foto: Instagram, Fejsbuk, Pr

Nekretnine u Grčkoj

Inače, kao što smo već pisali, Indira nije samo istaknuti muzički umetnik, već i uspešna poslovna žena, pa je tako kupila pet apartmana u poznatom letovalištu u Grčkoj. U pitanju su nekretnine koje izdaje za turiste tokom cele sezone, a za to je iskeširala oko 300.000 evra. Kako je sve podredila svom uživanju, što se vidi i po tome što se iz Beograda preselila na Kosmaj, tako je i u zemlji bogova sebi kupila luks apartman s pogledom na more, pa nema potrebe da odseda u skupim hotelima.

STARS 608 26.07.2026. Izvor: Kurir TV



Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...