Pevačica Mina Kostić danas bi trebalo da napusti psihijatrijsku ustanovu “Dr Laza Lazarević” u kojoj se nalazi od 31. maja.
Na kliniku je došao njen verenik Mane Ćuruvija Kasper s njenom braćom. Obučen je u crno i nije bio raspoložen za razgovor sa novinarima.
Kasper ju je svakodnevno obilazio i donosio neophodne stvari. On je, podsetimo, dan nakon što je Mina smeštena na kliniku došao iz Ameriku u Srbiju kako bi bio s pevačicom.
Mina je inače, u bolnicu došla u pratnji policije, a prema priči sagovornika, pokazivala je agresivno ponašanje.
Foto: Printscreen Pink, Kurir, Damir Dervišagić
Njene kolege su stale uz nju i sve vreme joj pružali podršku sa željom za što brži oporavak.




Dodaj komentar