Radio BalkanFox
MALA CANA KORAČA SAMA! Unajmila obezbeđenje za sahranu Andrije Bajića, i majku oterala: Skloni se!

MALA CANA KORAČA SAMA! Unajmila obezbeđenje za sahranu Andrije Bajića, i majku oterala: Skloni se!


Na Novom groblju u Beogradu danas se održava sahrana pevača narodne muzike Andrije Bajića, koji je preminuo 7. jula u 89. godini života. Legendarni umetnik biće sahranjen u Aleji zaslužnih građana, gde su se okupili članovi porodice, prijatelji, kolege i brojni poštovaoci kako bi mu odali poslednju počast.

Nakon završetka opela, tužna povorka napustila je kapelu i uputila se ka mestu večnog počinka. Na čelu kolone nalazili su se Andrijini unuci, koji su nosili krst, njegovu fotografiju i žito.

PROČITAJTE JOŠ: SKANDAL ZA SKANDALOM NA SAHRANI ANDRIJE BAJIĆA! Atina Ferari napravila scenu zbog pevača: Za mene je MRTAV! (VIDEO)

Odmah iza kovčega koračala je njegova supruga Svetlana Bajić, poznatija kao Mala Cana. Iza nje, na manjoj razdaljini, išle su ćerke Jelena, Snežana i Milica Bajić, koje su u rukama nosile bele ruže kao poslednji pozdrav svom ocu.

Potresna udovica nije mogla da sakrije tugu, pa je tokom ispraćaja neprestano ponavljala:

– Srećo moja!

“>

Mala Cana

Mala Cana

Mala Cana

Republika





Republika

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...