Pevačica Mina Kostić nakon izlaska iz bolnice “Laza Lazarević” povukla se iz javnosti i posvetila svom vereniku Manetu Ćuruviji Kasperu.
Njih dvoje su najpre otišli na letovanje van Srbije, pokazivali su pratiocima i kako šetaju Zemunskim kejom, a sada su pokazali da obilaze sveta mesta.
Naime, pevačica je pokazala na svom Instagram nalogu kako je sa emotivnim partnerom posetila manastir. Mina Kostić je za ovu priliku obukla crnu čipkastu haljinu do kolena i nosila je papuče u istoj boji.
Foto: Instagram/minakosticofficial
Pozirali su zajedno zagrljeni i nasmejani, te su poslali poruku da uživaju u miru, daleko od očiju javnosti.
“Ispisali sudbine do večnosti”
Nakon što je nedavno puštena iz psihijatrijske ustanove “Laza Lazarević” gde je provela 23 dana, pevačica Mina Kostić rešila je da stavi tačku na sve spekulacije i pokaže da je njena ljubav sa Manetom Ćuruvijom Kasperom jača nego ikad.
Posle oporavka i zajedničkog boravka na moru, par se oglasio emotivnom i izuzetno snažnom porukom na Instagramu kojom su jasno stavili do znanja da im niko ne može stati na put.
Oni su pozirali nasmejani u prirodi držeći svoje kućne ljubimce, a dirljive reči koje su podelili sa pratiocima momentalno su privukle ogromnu pažnju javnosti. Mina Kostić i Kasper su ovom objavom pokazali da su jedno drugom najveća podrška u najtežim životnim trenucima, ostavljajući sve loše iza sebe.
– Kažu da ljubav koja preživi daljinu, oluje, osude i laži postaje večnost. Nas dvoje smo naše sudbine ispisali zajedničkom sudbinom do kraja večnosti. Volimo vas i želimo vam svima ljubav do kraja večnosti – poručili su Mina i Kasper.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar