Radio BalkanFox

Mina Milutinović stigla kod Novaka Đokovića na slavlje sa šlicem do kuka


Bivša manekenka Mina Milutinović i njen suprug košarkaš Nemanja Nedović prisustvovali su premijeri filma o Novaku Đokoviću i slavlju koje je upriličio u Kotoru. Ona je podelila fotografije sa nezaboravne večeri na svom Instagram profilu.

Mina i Nemanja su nasmejani pozirali pored Novaka Đokovića, a bivša manekenka je za ovu priliku odabrala izazovnu kombinaciju. Ona je bila u braon haljini sa šlicem do kuka i dubokim dekolteom.

Mina Milutinović kod Đokovića na premijeri

Foto: minamilutinovic / screenshot

Mina Milutinović kod Đokovića na premijeri

Ona je istakla da joj je bila velika čast što je prisustvovala ovom događaju.

Mina i Nemanja sa Đokovićem

Foto: minamilutinovic / Instagram

Mina i Nemanja sa Đokovićem

„Čast je i privilegija biti deo večeri posvećene legendi čiji su put, snaga i posvećenost inspirisali mnoge. “The Wolf in Winter” je priča o nepokolebljivosti, veličini i vanrednom nasleđu, ali i o hrabrosti da se stane u odbranu onoga što je ispravno i neumornoj borbi za pravdu. Nasleđe koje prevazilazi granice sporta – napisala je ona u opisu.

Žena milijarda došla sa Marijom Karan

Nekadašnja pevačica i članica grupe “Models”, Ivana Berendika i glumica Marija Karan takođe su prisustvovale su premijeri filma o životu Novaka Đokovića.

Ivana je na svom profilu podelila i deo atmosfere, te smo imali prilike da vidimo kako Nole đuska sa roditeljima uz hit Halida Bešlića “Romanija”, a kako je sve izgledalo možete pogledati u snimku u nastavku.

Nedović i Mina imaju privatan biznis

Sa mužem ima privatni biznis

Inače, Nemanja i Mina su se upoznali 2014. godine kada je manekenka imala 19 godina, a košarkaš 22. Venčali su se 2020. godine u opštini, a 2022. godine su upriličili i crkveno venčanje.

Mina se porodila 3. juna 2023. godine i na svet je donela devojčicu kojoj su dali ime Talija, koje je nastalo od latinske reči “thalia” što znači cvetanje, bujanje. Negde se prevodi i kao “sreća”. Par uživa u porodičnom životu, a na Fruškoj gori imaju luksuznu vikendicu gde često provode vreme. Oni su van grada pokrenuli i privatan biznis.

Nemanja i Mina Nedović

Foto: Oliver Bunić / Ringier

Nemanja i Mina Nedović

– Sećam se prve godine kad smo se upoznali, bio sam u Valensiji, a ona je često putovala u Beograd i bio sam ljubomoran bukvalno kad izađe u grad. Ne mogu da spavam dok mi se ne javi da je došla kući. Onda sam se vremenom iskulirao jer mi je pokazala da nemam šta da brinem. Samo ta godina je bila kritična, ali naučili smo da imamo poverenja jedno u drugo – iskren je bio Nemanja Nedović.

Mina Milutinović sa Đokovićem


Mina Milutinović sa Đokovićem

(Foto: minamilutinovic / Instagram)

Mina Milutinović kod Đokovića na premijeri


Mina Milutinović kod Đokovića na premijeri

(Foto: minamilutinovic / screenshot)

Mina i Nemanja sa Đokovićem


Mina i Nemanja sa Đokovićem

(Foto: minamilutinovic / Instagram)

Nemanja i Mina Nedović


Nemanja i Mina Nedović

(Foto: Oliver Bunić / Ringier)



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...