Večeras će na Tašmajdanu biti održan veliki koncert posvećen legendarnom Južnom vetru, a publiku očekuje veče ispunjeno hitovima koji su obeležili jednu muzičku epohu.
Na sceni će se smenjivati velika imena narodne muzike koja su pre dve i više decenija snimala za Južni vetar, pa nema sumnje da će mnogi posetioci uz njihove pesme oživeti uspomene i prisetiti se nekih lepših vremena.
Među izvođačima koji će večeras nastupiti je i Suzana Jovanović, koja je na Tašmajdan stigla u elegantnoj crnoj, uskoj svečanoj toaleti. Pevačica je privukla pažnju prisutnih svojim sofisticiranim izgledom, a pre izlaska na binu zastala je kako bi razgovarala sa okupljenim novinarima.
– Ja mogu i peške da dođem. Limuzinu sam izbegla jer kad sam došla ispred Metropola tamo su mature milion ljudi ispred…niti mogu da izađem iz auta, daj lepo da dođem svojim kolima…
Suzana je progovorila i o tome kako se oseća pošto će stati pred publiku nakon dužeg vremena:
– Konačno, posle toliko godina više od 27. Jako sam uzbuđena, ne znam nervozna sam ceo dan, razmišljam da sve prođe kako treba i da donese sreću svima…
– Starija deca su dobila bebu i ne mogu da mrdnu, Aleksandra nije baš za koncerte tu su moji prijatelji tako da nikada nisam sama – rekla je ona pa otkrila kako su reagovali na to što će večeras pevati:
– Rekli su mama stvarno ideš na koncert? To ne liči na tebe…Znaju da sam s epovukla svih ovih godina i sad izlazim iz svoje zone komfora, mislili su doći ću na koncert ali ću pobeći.
Nije mogla da se ne seti saše Popovića, rekavši da pesme koje izvodi večeras imaju posebnu konotaciju i sigurno podseća neka na njega:
– Nemojte samo molim vas…toliko sam na granici da zaplačem,,,emotivan naboj me puca. Čim pričam o njemu..pesme imaju poruku itekako znam d abi on sada bio ponosan na mene – priznaje ona pa dodaje da li će savladati emocije na bini:
– Nadam se da hoću, molim Boga…izgovaram molitve u sebi da izdržim i ostanem dostojanstvena.
O tome d ali stabilizovao odnos sa Brenom Suzana samo odmahuje rukom i kratko kaže:
– Ništa.
Uloga bake je sada ono što je najviše ispunjava.
– U ulozi bake najlepše. Počela je da se smeje, već želi da se okreće sama na leđima. Mnogo je dobra beba a i ja uživam u njoj.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar