Glumica Nada Blam otvoreno je govorila o najtežem periodu svog života i iskustvu porodičnog nasilja koje je doživela od svog tadašnjeg supruga.
Kako je ispričala, brak je okončan odmah nakon incidenta u kojem je, posle svađe u kući, suprug fizički nasrnuo na nju.
Glumica naglašava da je u tom trenutku donela konačnu odluku da ga napusti.
U tom periodu, njen život bio je potpuno drugačiji – zajedno sa suprugom vodila je jednu od najpoznatijih diskoteka u tadašnjoj Jugoslaviji, zbog čega je privremeno pauzirala glumačku karijeru.
– Znate kako, ljudi mnogo lažu. Lažem verovatno i ja, ali u životu je najbitnije suočavanje sa istinom. Međutim, ako istinu kažeš drugome koji se nije suočio sa sobom, to je onda incident.
Dogodila se ta neka svađa u kući sa mojim tadašnjim mužem, a završila se tako što me on udario, zbog čega sam ga odmah ostavila – iskreno je otkrila Nada, pa je otkrila šta je usledilo:
– Rekla mi je “E, neka te je udario”. Nisam pristajala na trgovinu i kompromise. Bilo mi je lakše svako drugo mučenje osim tog u braku.
Opet, reći da više ne želiš da budeš tu je za mene bilo kao da se uvežeš bombama, to je toliko teško i smrtonosno.
To je toliko opasno i retko, jer žene trpe zato što nemaju izbora. Ja nisam imala baš naročit izbor, bila sam dosta hrabra, to sada znam, i to je takođe posledica velikih emocija – ispričala je glumica svojevremeno.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar