Radio BalkanFox
Naša pevačica (41) pokazala stomak osam dana nakon trećeg porođaja

Naša pevačica (41) pokazala stomak osam dana nakon trećeg porođaja



Porodica je presrećna, a Iva je rekla da beba liči na tatu i da su deca iz njenog prvog braka od samog početka bila oduševljena prinovom.


Ime Vukan ima duboko srpsko i staroslovensko poreklo, a simbolizuje zaštitnika i borca.

Pevačica Iva Bojanović (41) porodila se 25. maja i na svet donela svoje treće dete. Ona je sada podelila fotografiju i pokazala kako njeno telo izgleda nakon porođaja.

Iva je pozirala u sobi i podigla majicu, te pokazala stomak osam dana nakon porođaja.

Iva Bojanović osam dana nakon porođaja

Foto: Instagram / screenshot

Iva Bojanović osam dana nakon porođaja

Ona nosi steznik – postporođajni pojas koji porodilje nose dok im se telo ne oporavi.

Sinu dali ime Vukan

Joca i Iva su sunu dali ime sa jakom simbolikom – Vukan.

Muško ime Vukan je staro srpsko i staroslovensko ime čije je osnovno značenje “izvedeno od reči vuk” (životinja), a u prenesenom smislu označava zaštitnika, neustrašivog borca i onoga ko je spreman da sačuva druge.

Iva Bojanović i Joca Stefanović

Foto: Mitar Mitrović / Ringier

Iva Bojanović i Joca Stefanović

Poreklo: Ime potiče od staroslovenske reči za životinju vuk, što u istorijskom kontekstu vuče koren i iz reči sa značenjem “derikoža”.

Istorijski značaj: Ime je duboko ukorenjeno u srpskoj tradiciji. Najpoznatiji istorijski nosilac ovog imena bio je veliki župan Vukan Nemanjić, najstariji sin Stefana Nemanje i brat Svetog Save.

“Beba liči na tatu”

Inače, Ivi je ovo treće dete dok je Joca sada otkrio kako se oseća kao otac. Po izlasku iz porodilišta oni su za “Blic” sumirali utiske.

Super, prelepo se osećam. Neprocenjiv je osećaj, beba liči na tatu. Bilo nam je lepo ime i moćno, izabrali smo Vukan srpsko i tradicionalno, rekla je Iva Bojanović i otkrila kako su njega deca iz prvog braka reagovala na prinovu.

– Ma oni su fenomenalni, od prvog trenutka kada su saznali da sam trudna, sad su već odlepili od sreće. Jedva čekaju da dođemo, sin je dobar ne plače pravi je borac.

– Meni je prvo dete, ali ja sam se već uigrao. Kad sam ga uzeo u naručje osećaj je neverovatan. Držim u naručju biće koje smo zajedno napravili, to je naše i božije, rekao je Joca Stefanović i otkrio da je bilo suza.

Iva Bojanović


Iva Bojanović

(Foto: iva.bojanovicofficial / Instagram)

Iva Bojanović osam dana nakon porođaja


Iva Bojanović osam dana nakon porođaja

(Foto: Instagram / screenshot)

Iva Bojanović i Joca Stefanović


Iva Bojanović i Joca Stefanović

(Foto: Mitar Mitrović / Ringier)



Blic

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...