On je pozvao sve gledaoce, posebno iz Dubrovnika, da glasaju za njega i naglasio da je ostao dosledan sebi i u teškim trenucima.
Dušica je iznenadila priznajući da joj ovog puta pobeda nije prioritet, već održavanje svojih ličnih granica i principa.
Kako se veliko superfinale rijalitija „Elita“ ubrzano približava, učesnici su dobili jedan od najvažnijih i najemotivnijih zadataka od početka svog boravka na imanju u Šimanovcima. Nakon punih 302 dana provedenih pod budnim okom kamera u Beloj kući, takmičari su morali da se osvrnu na sve što su prošli tokom jedne od najburnijih sezona do sada i sumiraju svoje učešće.
Ono što je izazvalo posebnu pažnju jeste izlaganje Nerija Ružanjija, koji nije štedeo reči kada je govorio o svojim kvalitetima i razlozima zbog kojih baš on treba da trijumfuje.
– Smatram da sam ja jedini, realni pobednik ”Elite 9” i nadam se da ja kući nosim nagradu, iskreno da kažem – započeo je Nerio, a potom šokirao sve prisutne objašnjavajući na šta je najviše ponosan.
– Imam dve vrline, koje su potrebne svakom čoveku na svetu, a to su iskrenost i bol kucu. Poštujem sve ljude oko sebe, poštujem sve religije, sve nacije i sve polove. Pozivam sve svoje glasače, počevši od Dubrovnika, pa nadalje, da glasaju za mene i budu uz mene. Ušao sam u rijaliti, sa svojom zaebanom pričom i nikada me niste videli da plačem i gledam u kameru. Nikada nisam slomio ni šolju, ni tanjir, normalno sam se uvek ponašao i zbog toga sam veoma ponosan na sebe – zaključio je on u dahu u “Eliti”.
Foto: youtube
I Dušica poručila: “Ovo je moja pobeda”
Sa druge strane, Dušica je iznenadila prisutne priznanjem da joj prvo mesto ovog puta nije prioritet, iako je u prošlosti nizala brojne sportske pobede za našu zemlju uz intoniranje himne, što joj je inače najveći ponos.
– Po prvi put, takmičeći se u ”Eliti”, pobeda mi nije najvažnija, najvažnije mi je to što nisam prešla neke granice, koje sam zacrtala sebi – priznala je Dušica.
Ona je potom otkrila šta smatra svojim najvećim ličnim uspehom tokom višemesečnog boravka u rijalitiju.
– Da, moje učešće nije savršeno, ali sam sve što sam porodici i prijateljima obećala, to sam i ispunila. Nisam ulazila u fizičke konflikte, nisam imala se*sualne odnose i to je moja pobeda – poručila je Dušica jasno stavljajući do znanja šta su njeni prioriteti.




Dodaj komentar