Reper Mihajlo Veruović Vojaž po povratku sa vikend nastupa govorio je o ovogodišnjem izdanju Pesma Evrovizije 2026, iznevši utiske o pobednici, ali i o plasmanu srpskog predstavnika. Posebnu pažnju privukao je njegov komentar o grupi “Lavina”, za koju smatra da je na takmičenju prošla nepravedno loše.
Vojaž nije krio simpatije prema bugarskoj predstavnici Dara, koja je odnela pobedu, ali je istakao da je Srbija zaslužila znatno bolji rezultat.
“>
Republika
Pogledaj galeriju
Republika





Dodaj komentar