![]()
Osman, koji je veoma blizak prijatelj porodice Bešlić, nije mogao da sakrije tugu i bol koju oseća zbog gubitka, a vest o Sejdinoj smrti saznao je tek nakon 3 sata.
– Upravo sam saznamo, pre 10 minuta. Idem prema Sarajevu – rekao je slomljen Osman Hadžić, koji se odmah uputio ka porodičnoj kući Bešlića, gde je sin Dino sa svojim bližnjima.
Nakon što je u javnost dospela tužna vest, oglasio se menadžer pokojnog Halida, koji je bio veliki prijatelj porodice Bešlić.
Kako je rekao, Sejda je dugo bolovala, a danas, 1. juna, oko 15 časova, izgubila je najtežu bitku. Poslednjih mesec dana bila je u bolnici.
– Sejda je malopre umrla. Bila je skoro mesec dana u bolnici, danas je preminula oko 15 časova – rekao je on i dodao da je sin Dino to teško podneo.
– Dino je loše. Kod kuće je, uz njega su prijatelji – dodao je menadžer.




Dodaj komentar