Radio BalkanFox

On bi mogao da bude novi učesnike Elite, objava pokrenula komentare


Rijaliti

On bi mogao da bude novi učesnike Elite, objava pokrenula komentare

Sonja Pernjaković |

  • Potvrđeno je učešće Anđele Đuričić, Filipa Cara i Mateje Matijevića, dok se ostala imena drže u tajnosti.
  • Borislav Terzić Terza izazvao je spekulacije o svom ulasku u rijaliti nakon objave intrigantne fotografije na društvenim mrežama.

Jubilarna i dugo iščekivana “Elita 10” zvanično počinje u subotu, 5. septembra, a televizijska publika već odbrojava dane do spektakla koji priprema čelnik Pinka, Željko Mitrović.

Zadruga, bela kuća
Zadruga, bela kuća – screenshot

Ova sezona biće u potpunosti u znaku “All-Stars” koncepta, okupljajući najintrigantnije i najpoznatije učesnike iz prethodnih godina.

Borislav Terzić Terza
Borislav Terzić Terza – Ringier

Dok su imena poput Anđele Đuričić, Filipa Cara i Mateje Matijevića već zvanično potvrđena za ulazak, produkcija se trudi da u najstrožoj tajnosti sačuva ostale adute. Ipak, neke informacije polako cure u javnost, a jedno ime je posebno privuklo pažnju svih vernih pratilaca rijalitija.

Terza podgrejao sumnje o ulasku!

Na društvenim mrežama je nastao pravi bum kada je Borislav Terzić Terza podelio intrigantnu montažu na kojoj pozira sa Markom Janjuševićem Janjušem i Matejom Matijevićem. Ova objava je odmah počela da se širi mrežama i protumačena je kao direktna najava njegovog ulaska u belu kuću i učešća u jubilarnoj sezoni.

Dok se spekulacije o njegovom učešću nižu jedna za drugom, u javnosti se podigla velika prašina zbog njegovog nedavnog i potpuno neočekivanog susreta na plaži sa bivšom partnerkom.

Susret na plaži





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...