Radio BalkanFox

Ori se Elita, Anđelu prekipelo! Isprozivao Anitu i Luku, izneo sav prljav veš: “Nisam znao da je to muškarac”


Maneken Anđelo Ranković ušao je u nikad žešći verbalni obračun sa bivšom devojkom Anitom Stanojlović, koja je u drugom stanju, i sa njenim aktuelnim partnerom Lukom Vujovićem, sa kojim čeka bebu.

– Da li si želela dete i sa Tamarom napolju, kao što si sa Matorom, jesi? Da li si i Tamaru proganjala za se*s? – glasilo je pitanje u “Zadruzi 9 Eliti”.

– Tamara je moja drugarica najbolja, ona je moja buduća kuma. Glupo je pričati tako – kazala je Anita.

– Kako ikoga nazivaš pe*erom, a i sam si rekao da te je oralno zadovoljavao muškarac? – glasilo je pitanje.

– Ja to nisam znao, kada se to desilo. Tada, kada je jedan moj prijatelj fudbaler organizovao to, nisam znao da je to muškarac jedan tu bio, koji mi je to uradio – rekao je Luka Vujović.

– Tebi je muškarac pu*io ku*ac, a tvoja je devojka lizala pi*ku. Vas dvoje ste bise*sualci – kazao je Anđelo Ranković.

– Ja sam svoje priznao, a ti nisi svoje. Ja mislim da si ti bise*sualac – dodao je Luka.

– E, evo ovo Luka priča, a neka kaže Uroš, šta mu je radio on prošle godine – rekao je Dača.

– Luka mi je više puta pokazivao polni organ, dirao za nosić. Sledeće godine neka prevari Anitu sa mnom – kazao je Uroš.

Anđelo Ranković našao se u trouglu u “Eliti 9” sa Boginjom i Stanijom Dobrojević, o čemu se i te kako priča. On je otkrio kakva mu je budućnost sa Stanijom, te da li ulaze u vezu u rijalitiju.

– Pričali smo Boginja, Stanija i ja, i ja sam rekao da mi se sviđa Boginja. Radi me, dopada mi se. Za Staniju sam rekao da mi se dopada, fizički je privlačna. Svi znamo na čemu smo u odnosu – rekao je prvo.

– Stanija i ja smo odlučili da nastavak boravka može da bude u vidu druženja, a sa Boginjom ću nastaviti. Ja sam rekao i Boginji da ne bi tako trebali da budemo prisni jer ne želim da upiru prstom i govore da mi služi za utorak – dodao je Anđelo.

(Telegraf.rs/Pink)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...