Radio BalkanFox

Otac Marte Savić nikad nije video unuku


OTAC JOJ BIO NA SAMRTI, A ONA NIJE DOVELA UNUKU DA VIDI: Gorko kajanje ni danas ne prolazi! "BOLESTAN, VRLO VAŽNO"

Pevačica, Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Pevačica Marta Savić dugo nije u javnosti a o privatnom životu retko kada je govorila.

Sa kolegom Miletom Kitićem, pevačica ima ćerku Elenu koja se otisnula u muzičke vode baš kao majka i otac.

Pevačica je jednom prilikom govorila o strahu koji je imala nakon porođaja. Marta je tada opisivala kroz kakav emotivni rolerkoster je prolazila.

– Dana 11. avgusta 1998. godine porodila sam se u Nemačkoj i na svet donela ćerku Elenu. Mesec dana nakon toga, prešla sam u Beograd. Kada se za neku ženu kaže da je u drugom stanju, tada se ne misli samo na to da ima veliki stomak. To drugo stanje ujedno je i splet psiholoških promena koje žena proživljava. Nešto od toga ostane i posle porođaja i tako je bilo i sa mnom. Ja sam jedno vreme bukvalno bila opsednuta strahom da se detetu nešto ne dogodi. Naročito sam se bojala da ćerkicu stavim sa sobom u kola. Vozim i gledam u retrovizoru kako joj se glavica ljulja i jednostavno strah me je. Roje mi se mračne misli šta bi bilo da se, ne daj Bože, sudarimo – opisivala je svojevremeno Marta.

Marta Savić
foto: Antonio Ahel/ATAImages

U istom periodu saznala je da joj je otac teško bolestan, ali upravo zbog tog straha nije otišla da ga poseti.

– Samo što sam došla u Beograd, tetke su mi javile da mi je otac bolestan. Ni na pamet mi nije padalo da dete stavim u kola i odem da vidim šta mu je. Osim toga, mislila sam, bolestan pa bolestan, vrlo važno, ozdraviće – prisetila se pevačica.

Marta Savić
foto: Antonio Ahel/ATAImages

Nedugo zatim stanje njenog oca se pogoršalo, a poslednja želja mu je bila da ode u rodnu Modriču. I taman što je Marta povukla veze da prebaci oca do Modriče, on je već sutradan preminuo.

– Tek tada mi se ceo film odvrteo u glavi. Moj otac je bio jako bolestan, a ja ga nisam obišla, moj otac nikada nije video svoju unuku, jer sam mu ja to iz svog, opravdanog ili neopravdanog, straha onemogućila. Ispravke nema. Sada mi je zbog toga užasno žao i kada moja Elena, izgovarajući svoje prve reči, guče: “Mama, tata, deka”, ja sva pretrnem i kažem joj: “Sunce mamino, mi više nemamo deku” – govorila je tada Marta Savić.

Marta Savić, mile kitić
foto: Antonio Ahel/ATAImages.

Podsetimo, Mile Kitić je šokirao kada je priznao da vara Martu.

– Ne postoji grad gde nisam imao devojku, imao sam jednom deset odjednom. Nikada nisam plakao zbog nekog, bio sam mlad. Mlad sam se i oženio. I kada sam stupio u brak imao sam ljubavnicu, imam i dan-danas. Pored Marte imam – rekao je Kitić jednom prilikom.

Bonus video:


00:36

Veliki povratak Marte Savić

(Espreso/Telegraf/DŽ.R./prenosi.B.S.)





Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...