Radio BalkanFox

Poznati na Music Weeku, Jala i Buba probili led, pevačica iznenadila na bini


Aktuelno

Poznati na Music Weeku, Jala i Buba probili led, pevačica iznenadila na bini

Dragana Janković |

  • U publici je bio i bivši rijaliti učesnik Stefan Karić, koji se odlično zabavljao
  • Stefan Karić je u intervjuu otkrio da planira preseljenje u inostranstvo, gdje je pronašao mir, i posebno mu prija energija Ibice

Večeras se u Beogradu održava tradicionalni “Music Week” festival, koji je već prve večeri okupio veliki broj ljubitelja moderne muzike. Među prvima su ih zasenili energijom sarajevski reperi Jala Brat i Buba Koreli, koji su svojim prepoznatljivim hitovima odmah digli sve na noge.

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Pravi delirijum u publici nastao je kada su fanovi ugledali i njihovu koleginicu, pevačicu Teodora Džehverović.

Nastup Jale Brata i Bube Korelija i neverovatna energija bukvalno su bacili publiku u trans, a hiljade ljudi je uglas pevalo sa njima.

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

Na festivalu smo sreli i bivšeg zadrugara Stefana Karića, koji se sjajno provodio.

Stefan Karić: “Želim da se preselim i promenim sve”

Podsetimo, Stefan Karić je u intervjuu za naš portal otkrio da mu je Mir najviše bio potreban nakon rijalitija, a isti je pronašao van Beograda, ali i Srbije.

Music Week
Music Week – Milan Ilić / Ringier

– Želim da se preselim i promenim sve. Prija mi energija na Ibici, iako mnogi misle da su tamo samo narkomanija i izlasci, tamo ima od mira do ludila, ali je na svakome šta će da izabere. Birao sam mir i mnogo mi je prijalo. Bili su mi tamo i otac i majka i Kristina i oni kad su došli i videli koliko je lepo, verujem da će i oni tamo dolaziti. Nisam kupio nekretninu, već iznajmio stan, jer tamo nije lako naći stan i nije jeftino. Postoji nostalgija, ali sebe vidim u inostranstvu i gazim ka tome. Nisam bio svestan koliko mi je bio potreban mir i u jednom trenutku sam pomislio da sam izgubio sebe, jer nije lako biti u zatvorenom prostoru. Period pauze od svega me je vratio na starog Stefana, jer ja sam imao osećaj kao da sam zaboravio da volim – iskren je on.

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...