Glumica Biljana Čekić prošle nedelje je izgubila kontrolu nad automobilom i sletela sa puta, a od tada je u bolnici gde se oporavlja od povreda koje je zadobila.
Na mrežama je sada objavljena njena fotografija iz bolničkog kreveta.
Naime, Biljana Čekić je ležala u bolničkom krevetu, a nju je posetio načelnik Opštine Kozarska Dubica, koji joj je na poklon doneo ogroman buket ruža.
Biljana se nakon nesreće oglasila i otkrila kakve je povrede zadobila tokom udesa.
– U bolnici sam, dobro sam. Nisam u stanju da pričam. Imam blago nateknuće karlice, ne mogu da hodam – rekla je Biljana kratko pre dva dana.
Evo šta se tačno desilo
– Ona je upravljala automobilom “škoda” i u jednom trenutku izgubila je kontrolu nad vozilom i probila zaštitnu ogradu i sletela sa mosta. U automobilu sa njom su bile još dve devojke i sve su zadobile povrede – rekao je sagovornik Srpskainfo.
(Telegraf.rs)




Dodaj komentar