Radio BalkanFox

Skinula se ćerka Džeja Ramadanovskog: Marija pokazala kako izgleda u kupaćem


Puls poznatih

Skinula se ćerka Džeja Ramadanovskog: Marija pokazala kako izgleda u kupaćem

  • Marija je izrazila ljubav prema ćerki, nazivajući je najvećim darom od Boga.
  • Govoreći o filmu ‘Nedelja’, koji je inspirisan životom njenog oca Džeja Ramadanovskog, rekla je da je zadovoljna kako je on prikazan.

Ćerka Džeja Ramadanovskog objavila je fotografije sa bazena i pokazala kako izgleda kada se skine u kupaćem.

Marija i Džej Ramadanovski
Marija i Džej Ramadanovski – Instagram / screenshot

Marija je pokazala kako izgleda posle porođaja, a mnogi su primetili da je vratila devojačku liniju.

Marija Ramadanovski Davidović
Marija Ramadanovski Davidović – marija_ramadanovski / Instagram

Ona je pre dve godine na svet donela ćerku kojoj su dali ime Mia i tada je napisala.

– Moj najveći dar od Boga! Voli te majka najviše na svetu!

Marija Ramadanovski
Marija Ramadanovski – screenshot

Moj otac nikada nije žele da bude zvezda

Inače, Marija je ranije pričala o filmu “Nedelja” koji je inspirasan njenim ocem.

– Pogledala sam film na premijeri i mogu reći da sam zadovoljna onim što sam videla. U isto vreme sam bila srećna i tužna što gledam film o njemu. Glumci su bili odlični, pohvalila bih ih sve. Moj tata je imao veoma buran i raznovstan život, pa da je film trajao i pet sati, ne bi moglo da se dočara njegov život komplet – istakla je Marija za “Premijera Vikend Specijal”, pa dodala:

– Stvari su istinite, scene su istinite… Smejala sam se na neka dešavanja, čak i zaplakala. Bilo je dosta životnih stvari koje je on nama pričao, a da nisu dočarane, ali bih izdvojila scenu sa jagnjetom, koja me oduševila, o čemu je i on stalno pričao. Moj otac nikada nije težio ka tome da bude zvezda, legenda

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...