Pravu euforiju na završnoj večeri Belgrade Music Week festivala na Ušću napravio je Gazda Paja, koji je u jednom trenutku emotivno obratio publici i podsetio ih na početke svoje muzičke karijere. Njegov nastup izazvao je snažne reakcije publike, koja ga je sve vreme pratila u ritmu njegovih najvećih hitova.
– Prošlo je 14 godina od moje prve pesme – rekao je reper, nakon čega je publika gromoglasnim aplauzom ispratila njegove reči i pokazala koliko ga podržava tokom čitave karijere.
“>
Republika
Pogledaj galeriju
Republika





Dodaj komentar