Drugo festivalsko veče ovogodišnjeg “Belgrade Music Week” na beogradskom Ušću donelo je brojne spektakularne nastupe, ali i trenutak o kojem se već uveliko govori na društvenim mrežama. Pred desetinama hiljada posetilaca, reper Đekson i pevačica Indođija stavili su tačku na višemesečne spekulacije o svom ljubavnom odnosu.
Đekson je među prvima izašao na veliku festivalsku binu i od samog početka uspeo da podigne atmosferu među publikom. Brojni fanovi uglas su pevali njegove hitove, dok je energija sa scene bila praćena ovacijama i glasnim aplauzima. Ipak, ono što je usledilo tokom nastupa zasenilo je čak i muziku.
PROČITAJTE JOŠ: OVA LEPOTICA JE ĐEKSONOVA NOVA DEVOJKA? Pevačica šokirala odgovorom!
U jednom trenutku Đekson je na scenu pozvao pevačicu Indođiju, sa kojom je izveo njihov zajednički duet. Publika je horski pevala svaki stih, a atmosfera je iz minuta u minut postajala sve uzavrelija. Na samom kraju zajedničkog nastupa usledio je trenutak koji niko nije očekivao.
“>
Indođija i Đekson
Pogledaj galeriju
Indođija i Đekson
Republika





Dodaj komentar