Radio BalkanFox

Španska kraljica u jednoj od omiljenih haljina Kejt Midlton


Leticija od Španije nas je navikla na izuzetan stil, a juče je u Madridu ponela jednu od omiljenih sako-haljina princeze od Velsa.



Dodajte Glossy u vaš Google izbor

Kraljica Leticija od Španije
Kraljica Leticija od Španijefoto: EPA/CHEMA MOYA

Papa Lav XIV je ovog vikenda započeo jednonedeljnu posetu Španiji, a u nedeljnu je držao misu u Madridu, kojoj je prisustvovala i španska kraljevska porodica.


Kraljica Leticija, koja zbog svoje “privilegije belog” nosi odeću ove boje i prilikom poseta Vatikanu, ponovo je odabrala belu haljinu, ovog puta model koji potpisuje Self-Portrait.


U pitanju je blejzer-haljina na kopčanje, s kratkim rukavima i pojasom koji ističe struk.





1 / 5 Foto: EPA/CHEMA MOYA

Model A-kroja je omiljen španskoj kraljici, pa se i ova haljina postepeno širi, sve je još otmenije zbog presvučenih dugmića, a Leticija ju je kombinovala s Magrit slingback cipelama bež boje.

 

Španska kraljevska porodica pri susretu s papom Lavom
Španska kraljevska porodica pri susretu s papom Lavomfoto: EPA/CHEMA MOYA

Sličan model je, inače, u više prilika nosila i Kejt Midlton, princeza od Velsa, koja ima ovakve Self-Portrait haljine u više boja i s dužim rukavima.





1 / 5 Foto: Aaron Chown / PA ROTA – B68 / Avalon / Profimedia

Ona koju je ponela Leticija od Španije je izrađena od kombinacije krepa i tafete, a njena cena iznosi 575 evra. Odiše vanvremenskom elegancijom, a pomenuta modna kuća preporučuje da se nosi u kombinaciji s visokim štikla i u svečanim prilikama.

 

* Pratite Glossy i na Instagramu, gde vas čekaju interesantne priče, praktični saveti, recepti, modne vesti i još mnogo, mnogo toga…

 

BONUS VIDEO

Venčanice kroz vekove

 





Glossy

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...