Radio BalkanFox

“Spavaš s njim, a mene dozivaš” Džejlin bivši dečko iznenadio potezom, na ovaj način poslao skrivenu poruku?!


Javnost danima bruji o navodnoj romansi između Džejle Ramović i Jakova Jozinovića, a spekulacije na ovu temu se ne stišavaju.

Ulje na vatru dolio je pevač Bojan Cvjetićanin, za kog se pisalo da je Džejlin bivši partner, koji je sada u objavi na društvenim mrežama privukao ogromnu pažnju i potpuno iznenadio javnost.

Na jednom snimku koji je osvanuo na mrežama Cvjetićanin je u sevdahu uz pesmu “Ko si ti”, Saše Matića i Aleksandre Prijović.

Ono što posebno izaziva pažnju u ovoj objavi jeste deo pesme “Spavaš s njim, mene dozivaš, tuđa ženo”.

Koliko je Džejla Ramović starija od Jakova

Podsetimo, Džejla Ramović je trenutno u centru pažnje javnosti zbog veze sa kolegom Jakovom Jozinovićem, a ona je od njega starija četiri godine.

Džejla se proslavila učešćem u takmičenju u “Zvezde Granda” gde je i odnela pobedu.

Podsetimo, snimak sa jahte koji je Jakov Jozinović slučajno objavio, pa skinuo, odao je njihovu tajnu romansu.

Zanimljivo je da je Džejla Ramović pre Jakova Jozinovića bila u vezi, kako su mediji navodili, sa pevačem benda “Joker out”, Bojanom Cvijetićaninom, koji je jednom prilikom predstavljao Sloveniju na Evroviziji.

Ipak, Džejla Ramović je na pitanje o njihovoj romansi rekla:

– Hajde to da ostavimo za neki drugi put. Oni su malo pobrkali lončiće. Samo su mu zalepili epitet da je glumio u spotu, a on dečko i pisao scenario i režirao, a sve je to palo u senku zbog tih naslova. Na kraju se, zapravo, sveo na mog momka, a sve ovo što je bitno samo zaboravili – rekla je Džejla Ramović za Klix.ba.

(Telegraf.rs)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...