Radio BalkanFox

Šta je Anđelo Ranković rekao o ulasku Anđele Đuričić i Filipa Cara u Elitu 10?


Rijaliti

Šta je Anđelo Ranković rekao o ulasku Anđele Đuričić i Filipa Cara u Elitu 10?

  • Anđelo Ranković je posle završetka ‘Elite 9’ izjavio da je u kontaktu sa Tanjom Stijeljom Boginjom, ali ne žuri sa započinjanjem veze.
  • Naglasio je da ih uskoro očekuje zajedničko gostovanje u emisiji i da će videti kako će se njihov odnos dalje razvijati.

Nakon završetka “Elite 9”, iz koje je izašao bez novčane nagrade i na 11. mestu, bivši maneken Anđelo Ranković progovorio je o dešavanjima van imanja u Šimanovcima, odnosu sa Tanjom Stijeljom Boginjom, ali i o novoj sezoni rijalitija. Iako su mnogi očekivali da se nakon rijalitija odmah upusti u emotivnu vezu sa Tanjom Stijeljom Boginjom sa kojom je bio prisan, Anđelo je otkrio da se sa njom čuje, ali da još uvek nigde ne žure:

Anđelo Ranković (Foto: Ringier/Zoran Ilić)
Anđelo Ranković (Foto: Ringier/Zoran Ilić) – Zoran Ilić / Ringier

“Pre dva dana sam bio u emisiji, desilo se šta se desilo između Ivana i nje, sve ono što je bilo. Mi smo se čuli, u kontaktu smo. Bićemo kroz par dana zajedno u emisiji. Videćemo dalje, ima vremena da se vidimo, ne žurimo nigde.”

Komentar na ulazak Filipa Cara i Anđele Đuričić u “Elitu 10”

Anđelo se za portal Pink.rs kratko osvrnuo i na najavljeni ulazak poznatih rijaliti igrača, Filipa Cara i Anđele Đuričić, u narednu sezonu:

“Očekivao sam to, baš se dosta potezala tema o njima. Oni su zvučna rijaliti imena.”

Anđelo Ranković (Foto: Ringier/Aleksandar Dojkić)
Anđelo Ranković (Foto: Ringier/Aleksandar Dojkić) – Aleksandar Dojkić / Ringier

Stanija stavila tačku: “Veza nikada”

Sa druge strane, Stanija Dobrojević, sa kojom je Anđelo takođe bio prisan tokom boravka u rijalitiju, u svojoj izjavi potpuno je isključila mogućnost emotivne veze ili daljeg druženja:

“Veza nikada. A druženje, pa čak ni to posle svega. Pozdrav za njega. Vidim da ima ozbiljnu podršku, ljudi mi pišu svakodnevno. Oni su videli svaki pogled, svaki trenutak između nas, ali nema od toga ništa.”

“SVE JE ZAVRŠENO!” Anđelo Ranković precrtao Teodoru i staro prijateljstvo, pa otkrio koja mlada pevačica mu je sada na radaru!

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima od sada i na Google News.





PulsONLINE

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...