Pevačica Mina Kostić danas je napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” nakon 23 dana provedenih na lečenju. Iz bolnice je izašla u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće, a njeno zdravstveno stanje prethodnih nedelja izazvalo je veliku zabrinutost javnosti i porodice.
Pošto pevačica nije davala izjave nakon izlaska iz bolnice, za “Blic” su se oglasile komšije.
PROČITAJTE JOŠ: PRVA IZJAVA MINE KOSTIĆ NAKON IZLASKA S PSIHIJATRIJE: Pevačica izustila samo OVO!
Jedan od Mininih dugogodišnjih komšija prisetio se njenog detinjstva i istakao da je porodica Kostić oduvek bila cenjena u komšiluku.
“>
Porodica Mine Kostić, Mane Ćuruvija i pevačicina sestra
Pogledaj galeriju
Porodica Mine Kostić, Mane Ćuruvija i pevačicina sestra
Republika
“>
Porodica Mine Kostić, Mane Ćuruvija i pevačicina sestra
Pogledaj galeriju
Porodica Mine Kostić, Mane Ćuruvija i pevačicina sestra
Republika
“>
Porodica Mine Kostić, Mane Ćuruvija i pevačicina sestra
Pogledaj galeriju
Porodica Mine Kostić, Mane Ćuruvija i pevačicina sestra
Republika





Dodaj komentar