Radio BalkanFox

Sve sam sebi privukla i dobro i loše” Barbara o novom dečku i poslu “Pa šta ako je u publici 20 ljudi


Pevačica Barbara Bobak beleži veliki uspeh na muzičkoj sceni, a nedavno je izbacila prvi deo albuma koji je sjajno prošao kod publike.

Kao i uvek bez “dlake na jeziku” i potpuno iskreno, barbara je otvorila dušu te progovorila o poslu, novom dečku i nedavnoj proslavi rođendana koji je kao i prošle godine protekao kao maskembal, čime je ona pokazala koliko je opuštena i inovativna svaki put.

barbara ističe da nema u planu odlazak na Evroviziju, te podvlači da joj je teško da izađe iz crnine.

– Barbara, evo obukla si taj crni sako preko. Međutim, žuriš, a malopre ga nisi imala. Ja sam videla prelepu belu haljinu. Sad, da li ti nama slutiš na nešto sa tom belom haljinom? – dobila je pitanje Barbara.

– Ne slutim ništa. Ne samo to. Ja ne mogu. Ne daj Bože ja iz crnine da izađem. Ja odmah nešto poručujem, odmah nešto… Ne, samo sam obukla belu haljinicu jer mi je lepa. I to sam ovako stilizovana malo ovako kao ulično (street), to je to. Nema, nemam nikakvu pozadinsku nameru – kazala je pevačica.

– A je l’ veruješ u zakon privlačenja? – upitali smo je.

– Da, da. Mislim, živim život po tome faktički. Sve sam sebi privukla i dobro i loše. Loše jer ja malo “overtinkujem” stvari (previše razmišljam) i onda ja tako umem često da odem u neku dubiozu sa mislima i onda samu sebe vučem u nesvesno u nešto negativno i onda to sebi i izmanifestujem. Tako da malo je, malo je težak posao stalno misli svoje ispravljat na pozitivno i kada niste dobro, to bi trebalo, ali je meni to malo teško – rekla je Barbara.

– Da li možda imaš vidovnjačke moći da predvidiš budućnost ili predosetiš budućnost? Možda da gledaš u šolju ili nešto tog tipa? – pitali smo pevačicu, pa je rekla:

– E, pa ne, ne umem ništa od toga, ali imam jaku intuiciju izraženu i nekad tako sanjam neke stvari koje će se desiti kroz neke detalje, neke sitne. Često kroz snove nešto tako predvidim, a i ovako samo nešto tako pomislim. Onako mi se javi kao neki, neko šesto čulo. Samo me onako me prođe neka, neka jeza i tačno ono na šta pomislim da će da se desi, to se desi.

– Izgledaš fenomenalno. Da li bi se usudila da se sunčaš u toplesu ili možda čak skroz naga? – dobila je sledeće pitanje.

– Sunčala sam se u oba slučaja. Ovaj, mislim da naravno ne na nekom mestu gde može neko da me da me slika, ali negde gde znam da sam “safe” (sigurna) što da ne. Niko ne voli “tan lines” (linije od sunčanja). To su bili bazeni privatni, javne plaže. Nisu me prepoznali ljudi jer tu gde sam ja bila su uglavnom bili stranci većinom. Po takvim plažama nećeš ti baš često sretati naše ljude, čak ni mlade ljude. To je neverojatno nešto. Sve je, ono, neki šezdeset pet plus budu tamo, sa penzionerima!

Otkrila je da li ćemo uskoro videti njenog partnera:

– Pa vidi, možda ćete imati priliku da ga vidite, ali sad da li ćete vi da skontate da je to on, to je već, to je to već malo teže. Ovaj, ja stvarno ću se truditi. To sam već rekla milion puta da taj deo sklonim sebe stvarno zato što sam prošla kroz momenat javne veze i nije mi se svidelo. Tako da ću se truditi da to zadržim što privatnije moguće. Zna vrlo dobro s kim je i ko sam, šta sam, kakva sam.

O ovoj letnjoj sezoni kaže:

– Pa, ja imam neki dobar osećaj po pitanju ovog leta. Mislim stvarno ja, meni prethodno leto ono ja ne mogu da se žalim, meni je bilo okej. Ovaj, tako da ja se i ove godine stvarno mislim da, da će biti super, jer nekako kod nas na nastupima se dosta ono kao ljudi vraćaju. Znaš, ja često vidim jako poznata lica ono u publici. Mislim da stvarno sam oformila neku, neku skupinu, neke skupine ljudi na raznoraznim mestima koji vole to što radimo moj bend i ja i tako da mi se uvek trudimo stvarno da napravimo dobru žurku. Sad i ako se desi neki kiks negde, pa šta mislim i to je sve za ljude. Svima se dešava, kao možeš misliti… Bitno je samo da se radi. Ja ovaj posao radim zato što ga volim i ja isto pevam i kad mi je tu i dvadeset ljudi i pedeset i tri hiljade. Tako da ovaj ja, ja ću jednako da se potrudim i da ispoštujem svakog čoveka koji je tu došao i koji je tu platio kartu. Tako da jednostavno volim. Ja sam najsrećnija ta dva sata kad sam na bini i ovaj tako da kako god bude, ja sam zadovoljna.

– Sledeće godine Evrovizija je u Bugarskoj. Da li si razmišljala da se prijaviš za PZE? – upitali smo je, pa je kazala:

– Nisam. Nisam. Ovaj, razmišljam o nekim drugim stvarima za sledeću godinu. Ovaj, ali nije mi sad to u nekoj sferi interesovanja. Mislim da mi imamo koga bi trebali tamo da pošaljemo sledeće godine. Teu Tairović, naravno, ako neko može da nam donese pobedu, može ona, tako da ja javno sad apelujem da se prijavi, da ne bude lenja.

Osvrnula se i na svoje nove pesme:

– Da, pa radim ja već nekoliko meseci unazad na albumu ovaj mislim ja već skoro imam jedan gotov album, ali meni to i dalje nije to. Tu će verojatno nešto da se menja da se nešto izbacuje, ubacuje jer ja onako slušam to sve kao koncept jedan. I onda kad meni nešto fali, to u principu bio je neki plan. Pre nekih pola godine mi smo imali jako lep plan i ideju da to bude album za oko mog rođendana. Međutim, jednostavno nije to to još uvek, biće u nekom narednom periodu. Volela bih i koncert.

– Utisci sa maskenbala, odnosno rođendana? – upitali smo Barbaru.

– Utisci su fenomenalni. Ja se iz godine u godinu sve više oduševljavam koliko sam blagoslovena, koliko imam divne prijatelje oko sebe koji su voljni da se toliko potrude. I stvarno je onako… Ove godine su baš bili ono ozbiljni kostimi. Vrhunska je bila atmosfera. Veliki pozdrav DJ Natalii ovom prilikom. Moj brat, recimo, je došao sa svojim prijateljima sa glume. Oni su imali ono čitavu tačku kad su ulazili. Svako je imao nešto, neki gag, neki momenat – rekla je ona.

(Telegraf.rs/Blic)





Telegraf

radiobalkanfox

Dodaj komentar

RadioBalkanfox na Facebook

Loading...