Pevač Uroš Živković odlučio je da ovoga puta potpuno izađe iz sopstvene zone komfora i uz podršku supruge Jovane ŽIvković, to mu je definitvno pošlo za rukom. Ne krije zadovoljstvo zbog pozitivnih komentara koje nova numera pod nazivom “Pitam te” dobija, ali otkriva da mu snimanje vrelih scena sa plesačicama nije bilo nimalo prijatno.
– I dalje mi je neprijatno zbog toga. Moram da se zahvalim supruzi i mom timu, mnogo su dali za ovu pesmu i to se izgleda oseća. Lakše mi je da pevam 12 sati bez prestanka nego da snimam spotove. To mi je uvek traumatično i stresno, ali šta ćemo, posao zahteva da se pesme ekranizuju – rekao je pevač.
PROČITAJTE JOŠ: UROŠA ŽIVKOVIĆA UHVATILA POLICIJA PRED EMISIJU: Poznato gde se trenutno nalazi!
Posebno je istakao ulogu svoje supruge, koja je, kako kaže, bila jedan od glavnih pokretača cele ideje.
“>
Uroš Živković
Pogledaj galeriju





Dodaj komentar