
Tokom marta 2025. godine, jedna od najgledanijih informativnih emisija na Javnom servisu Srbije dobila je neočekivanu pažnju javnosti. Voditeljka “Dnevnika” na RTS-u, Gordana Stijačić, pojavila se tada u programu uživo sa primetnim žutim mrljama na vratu i dekolteu, nakon čega su kadrovi iz te emisije izazvali lavinu reakcija.
Fotografije i skrinšotovi iz “Dnevnika” ubrzo su tada postali viralni na internetu. Kako se to obično dešava na društvenim mrežama, prvenstveno na Iksu i Tiktoku, korisnici su tada odmah počeli da dele brojne spekulacije i razvijaju teorije o poreklu tragova na koži voditeljke, te polemici oko ovoga nije bilo kraja.
Kako bi stala na put nagađanjima, Gordana Stijačić se tada oglasila za “Blic” i navela da tokom samog emitovanja programa nije primetila ništa neobično na svom telu.
– Nemam modrice, nisam bila ni na kakvom tretmanu. Verovatno je samo čudno palo svetlo, pa je tako delovalo. Zaista nemam ništa na telu, nema govora- kaže Stijačić za “Blic”.
Evo ko će voditi Dnevnik
Među voditeljima je Vladimir Jelić, a ovo označava njegov veliki povratak na Javni servis.
Vesna Radosavljević, Vladimir Jelić i Mirko Mihajlović su novi voditeljski trojac koji će se smenjivati u vođenju čuvenog “Dnevnika 2”.
Vesna Radosavljević je odavno poznata publici kao prezenterka “Dnevnika”, dok se Vladimir Jelić, nakon duže pauze, vraća na RTS.
Mirko Mihajlović dolazi sa iskustvom vođenja Jutarnjeg i Beogradskog programa Javnog servisa.
(Espreso/Blic/DČ)




Dodaj komentar