Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić prošla je kroz neverovatnu životnu transformaciju.
Nakon što je zbog nezadovoljstva i depresije utehu pronalazila u hrani, u jednom periodu je dostigla čak 90 kilograma. Zbog viška kilograma trpela je jezive uvrede, a najviše je šokiralo to što ju je rođeni otac u rijalitiju javno nazivao “mečka Božana”.
Ipak, uz pomoć majke koja joj je osmislila jelovnik sa povrćem, kuvanim jajima, ali i proteinskim čokoladicama i gaziranim pićima bez šećera, Aleksandra je uspela da smrša 25 kilograma. Danas ima savršenu liniju i 65 kilograma, iako i dalje priznaje da vuče “traumu debljine”. Ona je sada pokazala kako uživa pored bazena, pa otkrila da se uskoro ide na more.
Pored borbe sa kilogramima, njen ljubavni život bio je podjednako turbulentan.
Aleksandra je doživela težak udarac kada ju je 24 godine stariji partner, biznismen Petar Raspopović Peca, prevario sa njenom tadašnjom najboljom drugaricom Majom Marinković. Iako je u suzama tvrdila da takav “nož u leđa” nikada neće oprostiti, rijaliti zvezda je popustila, prešla preko neverstva i nastavila zajednički život sa njim.
Danas je njena svakodnevica ispunjena čistim glamurom koji redovno deli sa pratiocima na mrežama. Ona i njen izabranik žive u raskošnoj nekretnini nadomak Novog Sada kupljenoj 2020. godine, koja poseduje ogromno dvorište sa palmama, spa centar, teretanu, košarkaški teren i veliki bazen.
Enterijer krasi bajkovita panorama kroz staklene zidove, a Aleksandra je nedavno privukla ogromnu pažnju snimkom u leopard bikiniju, na kom se vidi kako vozi specijalni vodeni bicikl po površini svog privatnog bazena. Od suza i uvreda, Subotićeva je danas stigla do života u suvom luksuzu.
(Telegraf.rs/Blic)




Dodaj komentar