Dženifer Lopez (56) još jednom je potvrdila status jedne od najvećih zvezda crvenog tepiha, privukavši svu pažnju na njujorškoj premijeri svog novog filma “Office Romance”.
Popularna latino diva pojavila se u elegantnoj i izrazito pripijenoj “Miss Sohee couture” haljini iz kolekcije proleće/leto 2025, koja je savršeno istakla njenu figuru i naglasila prepoznatljivu scensku pojavu po kojoj je poznata širom sveta.
Kreacija je dizajnirana tako da prati liniju tela i istakne svaku krivinu, zbog čega je Dženifer ponovo bila u centru svih pogleda i medijskih izveštaja sa događaja.
Posebnu pažnju privukao je duboki dekolte, koji je dominirao čitavim stajlingom i dodatno istakao glamurozan i provokativan izgled.
“>
Tanjug/AP
Tanjug/AP




Dodaj komentar